Logo CIOP CIOPMapa serwisu English version
CIOPWsteczPoziom wyżejCIOP
.. | SINDBAD | E-DOBÓR | IRYS | SZB | CHEMPYŁ | Baza informacji o właściwościach niebezpiecznych substancji chemicznych - przykłady | ERGO

SInDBaDKomputerowy System Integracji Dowolnych Baz Danych SINDBAD został opracowany w Centralnym Instytucie Ochrony Pracy w ramach Strategicznego Programu Rządowego pn. "Bezpieczeństwo i ochrona zdrowia człowieka w środowisku pracy".
W systemie SINDBAD obecnie udostępnione są (bezpłatnie) zbiory informacji związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy w zakresie:-    czynników szkodliwych                                       (1001 pozycji)
-    dokumentów normalizacyjnych                          (7578 pozycji)

     (stan na dzień 15.10.2007 r. wraz z późniejszymi zmianami)
-    środków ochrony indywidualnej                         (1309 pozycji)
     (stan na dzień 30.06.2010 r.)


LOGOWANIE DO SYSTEMU SINDBAD

Proszę wprowadzić nazwę i hasło użytkownika

Nazwa użytkownika :
Hasło :

Po przetworzeniu przez system SINDBAD wszystkich danych w nim zawartych możliwe jest przeszukiwanie jego zasobów na dwóch poziomach:

  • ogólnym - w taki sposób jakby stanowił on jedną bazę,
  • szczegółowym - umożliwiającym wyszukiwanie informacji w poszczególnych bazach.System SINDBAD jest wykorzystywany w sieci Instytutu do prezentacji zgromadzonych danych oraz ich modyfikacji przez uprawnione osoby.
Wersja internetowa systemu, udostępniająca wybrane informacje ze zintegrowanych baz danych  w serwisie informacyjnym WWW przeznaczona jest dla użytkowników korzystających z podłączenia do sieci Internet, wyposażonych w przeglądarkę internetową i dowolny system operacyjny.


Na górę strony

Siedziba instytutu
Strona głównaIndeks słówStrona BIPCIOP

Uwaga !
Dostęp do baz danych systemu SINDBAD jest bezpłatny. Zapraszamy do zakładania indywidualnych kont i swobodnego korzystania z systemu.

Linia

Copyright © Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy
Wszelkie prawa do udostępnianych materiałów informacyjnych są zastrzeżone.
Kopiowanie w celu rozpowszechniania fragmentów lub całości materiałów jest zabronione. Udostępnione materiały można kopiować zarówno we fragmentach,
jak i w całości wyłącznie na użytek własny.

ul. Czerniakowska 16, 00-701 Warszawa, tel. (+48 22) 623 36 98, fax (+48 22) 623 36 93